You don't have javascript enabled. Good luck with that.
تاریخ : 1396/02/12
ساعت : 10:09

چین به عنوان مقصد اول صادرات سنگ ساختمانی ایران، فرصت های بی شماری را برای فعالان، متخصصان و کارشناسان صنعت سنگ ایران در خود دارد. شکی نیست که معتبرترین راه ورود به این بازار شرکت در رویدادهای بین المللی سنگ ساختمانی این کشور است. نمایشگاه بین المللی سنگ "شویتو" به عنوان یکی از برجسته ترین نمایشگاه های این صنعت هرساله میزبان غرفه داران متعددی از کشور ایران است. این نمایشگاه با قرار گرفتن در قلب تولید سنگ چین و مجاورت با 1200 مرکز تجاری کوپ سنگ ساختمانی و نیز بیش از 10000 کارخانه فرآوری سنگ توانسته است سالانه بیش از 45000 بازدیدکننده متخصص و خریدار سنگ را به خود جذب کند.

همچنین شهر شویتو با قرار گرفتن در مرکز مثلث تولید سنگ چین و با در دست داشتن 60 درصد صادرات سنگ چین و 15درصد صادرات سنگ جهان به عنوان مرکز تجارت سنگ چین شناخته می شود که با دارا بودن مراکز تخصصی فروش متعدد جهت واردات و صادرات سنگ کوپ، در آخرین دوره برگزار شده از نمایشگاه بین المللی سنگ شویتو میزبان بیش از 862 شرکت از کشورهای ایران، ایتالیا، برزیل، ترکیه، پرتغال، اسپانیا، مصر و هند بوده است.

از این رو فعالان، معدن داران و تولیدکنندگان سنگ ساختمانی ایران، امسال نیز همچون سال های گذشته با حضور در این رویداد بی نظیر می توانند به بازارهای بین المللی سنگ ساختمانی وارد شده و از فرصت فراهم شده کمال استفاده را داشته باشند.  

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت بخش خارجی شرکت نمایشگاه اصفهان مراجعه کرده و یا با شماره 32612557-031 تماس حاصل فرمایید.