You don't have javascript enabled. Good luck with that.
تاریخ : 1396/03/08
ساعت : 10:11

اهمیت منطقه شمال و شرق آفریقا و همچنین پتانسیل های تجاری موجود در این منطقه باعث شد شرکت نمایشگاه های بین­المللی استان اصفهان فرصتی را فراهم نماید تا شرکت های ایرانی در اولین نمایشگاه بین­المللی صنعت ساختمان، زیرساخت های حمل و نقل، خدمات شهری و ایمنی کنیا با نام Infra East Africa 2017 مشارکت داشته باشند.

این رویداد از تاریخ 8 تا 10 خرداد در مرکز نمایشگاه ها و همایش های بین المللی نایروبی با حضور نمایندگانی از کشورهای مختلف آغاز به کار خواهد کرد و کشورمان نیز در زمینه تولید  قیر، انواع عایق ها و ایزوگام، گوشه ای از توانمندی های خود را طی سه روز برپایی نمایشگاه معرفی خواهد کرد. شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان پس از تحقیقات بازار و بررسی قابلیت های صادراتی کشورمان، بازار شرق آفریقا را با محوریت کنیا به عنوان صنعتی ترین کشور جامعه شرق آفریقا انتخاب کرد و در آبان ماه 95 با همکاری شرکت نمایشگاهی dmgevents برای اولین بار در نمایشگاه صنعت ساختمان کنیا با برند Big5 حضور یافت.

همچنین این شرکت در سال جاری با هدف ایجاد شرایط لازم برای توسعه تعاملات بین المللی، با همکاری شرکت نمایشگاهی OmanExpo دومین حضور خود در کنیا را تجربه کرده و هماهنگی و مدیریت پاویون ایران در این نمایشگاه را بر عهده دارد.

این نمایشگاه، ظهر امروز با حضور مسوولان دولت کنیا، مشارکت کنندگان کشورهای مختلف و نمایندگان ایران افتتاح خواهد شد.