http://intexpo.ir/sites/isfahanfair.ir/intexpo.ir/contents/pms_item/4835_itemText.htmlstring(3142) "

نمایشگاه بین المللی Big 5 به عنوان معتبرترین برند بین المللی در صنعت ساختمان خاورمیانه شناخته می شود که به طور مستمر در 37 سال گذشته توسط شرکت dmgevents و در مرکز تجارت جهانی شهر دبی برگزار شده است. این رویداد جهانی دارای بیش از 40 نمایندگی در سراسر جهان است که در طول دوره های برگزاری توانسته است بیش از 100 هزار تولید کننده و خریدار، تأمین کننده، توزیع کننده، طراح و مجری جهانی حوزه ساختمان را با یکدیگر ارتباط داده و فرصت منحصر به فردی را برای تجارت و کسب تجربه پیشگامان این صنعت فراهم کند.  

نمایشگاه های بین المللی صنعت ساختمان (برند Big5)، پس از موفقیت در کشور امارات در کشورهای عربستان، کویت، هند، اندونزی و کنیا نیز برگزار می شود که شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان با هدف بهره‌ مندی فعالان اقتصادی کشور عزیزمان ایران و به عنوان نماینده انحصاری این برند در ایران، طی 10 سال گذشته نسبت به برگزاری پاویون ملی ایران در کشورهای امارات، هند، اندونزی و کنیا اقدام کرده است.

بدون شک حضور شرکت‌های ایرانی در رویدادهای مذکور با در نظر گرفتن بازار کشورهای هدف و مزیت‌هایی چون تضمین جذب خریداران بزرگ صنعت ساختمان از سراسر جهان، دسترسی به بزرگترین و جامع ترین بانک اطلاعاتی صنعت ساختمان، فرصتی ویژه برای ملاقات با خریداران و تصمیم گیرندگان ارشد حوزه ساختمان از سراسر جهان و فرصتی برای حضور در رویدادهای رایگان مانند سمینارها، کارگاه های آموزشی و علمی و نمایش محصولات است که می تواند راهگشای توسعه تعاملات تجاری برون مرزی و به روز رسانی دانش و تکنولوژی داخلی باشد.

شرکت های متقاضی جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق شماره های 09129479561 – 32611614 – 32612557 (031) و تماس با بخش خارجی شرکت نمایشگاه ‌های بین ‌المللی استان اصفهان تماس حاصل فرمایند.

 

 

 

"