You don't have javascript enabled. Good luck with that.
تاریخ : 1396/09/26
ساعت : 13:53

شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان در راستای کمک به ارتقا دانش فنی صنعت کشاورزی و غذایی کشور و همچنین ایجاد ارتباط میان صاحبان صنایع ایران و دیگر کشورها در نظر دارد از تاریخ 16 تا 19 خرداد ماه سال آینده هیأت تجاری بازدید از نمایشگاه بین المللی تخصصی کشاورزی، غذایی، دام و طیور کشور اوکراین را برنامه ریزی و ساماندهی کند.  

نمایشگاه بین المللی تخصصی کشاورزی، غذایی، دام و طیور کشور اوکراین که در آستانه برگزاری سی امین دوره خود قرار دارد، آخرین و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در زمینه دانش کشاورزی، اقتصاد و مدیریت کشاورزی، حمل و نقل و پشتیبانی کشاورزی، بیو انرژی، داروهای دامی و دامپروری، تکنولوژی ارتباطات و اطلاعات در صنعت کشاورزی، کلیه تجهیزات و ماشین آلات مرتبط با صنعت کشاورزی، باغداری، صنعت شیلات، پرورش گیاهان، صنایع و مواد غذایی را معرفی می کند.  

کشور اوکراین به دلیل دارا بودن یک چهارم از حاصلخیزترین خاک کره زمین معروف به خاک سیاه، به مهد کشاورزی و غذایی اروپا تبدیل شده و هر ساله با برپایی نمایشگاه مذکور با برند Agro تلاش دارد ضمن انتقال تجربیات خود به دیگر کشورها، فرصتی را برای تلفیق علم و تکنولوژی با صنعت کشاورزی فراهم آورد.

لازم به ذکر است این رویداد به عنوان بزرگترین نمایشگاه صنعت کشاورزی آسیای میانه و اروپای شرقی در دوره قبل میزبان 1248 غرفه دار از 18 کشور جهان در فضایی بالغ بر 27000 مترمربع بوده است.

کلیه متقاضیان حضور در این هیأت تجاری می توانند با بخش خارجی شرکت نمایشگاه های اصفهان با شماره تلفن های 32601683-32611608-32611614-031 تماس حاصل کنند.